Parama

​Nuolatinio Bendrovės rūpesčio sulaukia ir daugelio darbuotojų gimtasis miestas — Mažeikiai. AB „ORLEN Lietuva“ remia savivaldybės renginius ir visuomenines organizacijas, ženkliai prisideda gerinant ugdymo sąlygas švietimo įstaigose. Parama taip pat teikiama Mažeikių, Palangos ir Biržų neįgaliųjų centrams, kultūros ir sporto renginiams, tikinčiųjų bendruomenėms. Bendrovės pastangomis užtikrinamas aktyvaus visuomeninio gyvenimo stabilumas ir tęstinumas.

Piniginę Bendrovės skiriamos paramos išraišką galima įvertinti kasmet pateikiamose finansinėse ataskaitose.


vilties erdve.jpg


AB „ORLEN Lietuva“ tvirtai pasisako – nėra žodžio „negalia“, yra tik ypatingi poreikiai. Mūsų visuomenės nariai, turintys tokių poreikių, sykiu yra ir mūsų ilgamečiais draugais, socialiniais partneriais.

Viena tokių gražių draugysčių, besitęsiančių daugiau nei dešimtmetį, mus jungia su VšĮ „Vilties erdvė“. Ši organizacija siekia visaverčio sutrikusio intelekto žmonių gyvenimo bendruomenėje. Mažeikiuose įsikūrusioje jaukioje įstaigoje labai profesionalus ir geranoriškas kolektyvas ruošia sutrikusio intelekto žmones kiek galima savarankiškesniam gyvenimui, lavina jų kasdieninio apsitarnavimo ir bendravimo įgūdžius, sudaro palankesnes, žmogaus orumą išsaugančias gyvenimo sąlygas, organizuojant darbinę veiklą, dienos užsiėmimus ir laisvalaikį.

VšĮ „Vilties erdvė“ ugdytinių kurtos atvirutės kasmet, per žiemos šventes, keliauja pas mūsų verslo partnerius. Įvairiausių preciziškai kruopščiai sukurtų rankdarbių rastumėte dažno bendrovės darbuotojo kabinete ar namuose. Šia draugyste mes ir džiaugiamės, ir didžiuojamės.

Ir dar smagiau, artėjant šventoms Velykos pasidalinti, jog AB „ORLEN Lietuva“ ne tik bendradarbiauja įsigydama įvairiausius gaminius iš VšĮ „Vilties erdvė“, bet ir padeda šiai įstaigai gerinti savo infrastruktūrą. Šių metų balandį VšĮ „Vilties erdvė“ skirta finansinė parama įstaigos kondicionavimo įrangos įsigijimui. Gali jie = galime ir mes.

„Ilgametis mūsų organizacijų bendradarbiavimas suteikia galimybę specialiųjų poreikių turintiems asmenims tapti aktyviais bendruomenės nariais, galinčiais ne tik imti, bet ir duoti. AB „ORLEN Lietuva“ įsigyti mūsų ugdytinių rankdarbiai populiarina įstaigos veiklą, leidžia visuomenei iš arčiau susipažinti su specialiųjų poreikių turinčių asmenų gebėjimais, kelia jų savivertę, lavina darbinius įgūdžius,“ – pasirašius rėmimo sutartį teigė VšĮ „Vilties erdvė“ direktorė Raimonda Šalkauskienė. – „Siekiant pagerinti ugdomų asmenų gyvenimo kokybę, kreipėmės į AB „ORLEN Lietuva“ dėl finansinės paramos įsigyjant kondicionavimo sistemą. Ir sakome – AČIŪ už Jūsų gerumą. VšĮ „Vilties erdvė“ Specialiųjų dirbtuvių patalpose įrengti oro kondicionieriai vasaros metu leis reguliuoti oro temperatūrą, apsaugos mūsų globojamus ypatingų poreikių asmenis ir darbuotojus nuo šilumos sukeltų sveikatos problemų, sudarys sąlygas didesniam aktyvumui, darbingumui ir geresnei savijautai.“

 
 

ORLEN Grupės prekiniai ženklai