Vilniaus „Rytas“ ir AB „ORLEN Lietuva“ tęsia bendradarbiavimą

17-02-2021  

orlenas.png

Vilniaus „Rytas“ pratęsė bendradarbiavimą su ilgamečiu partneriu AB „ORLEN Lietuva“.
Akcinė bendrovė „ORLEN Lietuva“ yra naftos perdirbimo įmonė, valdanti vienintelę Baltijos šalyse naftos perdirbimo produktų gamyklą, naftotiekių ir produktotiekio tinklą bei jūrinį naftos terminalą Būtingėje.
„Sporto rėmimas duoda apčiuopiamos ir išmatuojamos naudos verslui. Tai labai prisideda prie mūsų pardavimų tinklo, o ypač mažmeninės prekybos segmento, kuris sistemiškai vystomas čia, Lietuvoje, stiprinimo, – teigė AB „ORLEN Lietuva“ generalinis direktorius Michal Rudnicki.  Mes jau eilę metų remiame krepšinį ir ketiname tai ir toliau tęsti.“
Strateginė bendrovė, užtikrinanti šalies ir viso regiono energetinį saugumą, savo veikla daro didelę įtaką Lietuvos ekonomikai.
„Esame dėkingi, jog ir pandemijos laikotarpiu mūsų partneriai bei viena didžiausių Lietuvos įmonių „ORLEN Lietuva“ ir toliau išlieka sostinės krepšinio dalimi, – sako Vilniaus „Ryto“ direktorius Justas Jankauskas. – Džiaugiamės mūsų užsimezgusia partneryste, kuri prisideda prie bendrų komandos tikslų siekimo bei Vilniaus krepšinio augimo.“
 
Taip pat bendrovė daug dėmesio skiria sporto, kultūros, švietimo ir įvairių socialinių veiklų skatinimui tiek nacionaliniu mastu, tiek vietos bendruomenėje. Per praėjusius dvejus metus finansiniam įvairių iniciatyvų rėmimui AB „ORLEN Lietuva“ skyrė daugiau nei 2 mln. eurų.
 
ORLEN Lietuva inf. 

 
 
 

ORLEN Grupės prekiniai ženklai